Ekran dotykowy Samsung Flip Pro 55″

Nieograniczone możliwości uczenia się. Z udziałem profesjonalistów.

W czasach, gdy cyfryzacja edukacji przyspiesza, wyświetlacz Flip Pro jest dla nauczycieli narzędziem potrzebnym do prowadzenia zajęć w nowy, interaktywny sposób. Dzięki wszechstronnej łączności, inteligentnemu oprogramowaniu i intuicyjnym funkcjom, Flip Pro jest przyszłością edukacji.

 

Unlimited learning possibilities. With Pro.

 

Szybki i wielodotykowy

Flip Pro charakteryzuje się najmniejszym opóźnieniem reakcji na dotyk (zaledwie 26 ms). Jest wyposażony w logikę przewidywania i ma 2048 punktów detekcji dotyku bezpośrednio na wyświetlaczu, by rysowanie było płynne i realistyczne z korzyścią dla kreatywności. Ponadto Flip Pro umożliwia pisanie na ekranie nawet 20 osobom, zwiększając interaktywność współpracy.

 

Better interaction with best-in-class multi-touch

 

Pomysły błyskawicznie wcielane w życie

Tryb pióra i pędzla w wyświetlaczu Flip Pro zapewnia realistyczne wrażenia z pisania, pozwalając natychmiast realizować pomysły, natomiast elastyczne wymazywanie wymaga tylko przesunięcia palcem lub dłonią. Menu szybkich narzędzi i palet zapewnia przepływ kreatywnych treści, a przycisk przełączania łatwo dodaje nową warstwę notatek do interfejsu użytkownika.

 

Bring ideas to life in an instant

 

Wszechstronna łączność

Flip Pro udostępnia wiele opcji łączności, w tym porty USB, HDMI i DP. Nauczyciele mogą łatwo przyłączyć dowolne urządzenie, by uzyskać dostęp do treści i wyświetlać informacje na większym ekranie, a także połączyć się z dowolną siecią i innymi urządzeniami przez port LAN w celu bezprzewodowego dublowania ekranu.

Stay connected from any source

 

Jeden port o trzech funkcjach

Łączność przez port USB typu C 3-w-1 umożliwia dublowanie ekranu, sterowanie dotykowe i ładowanie urządzeń zewnętrznych (maks. 15 W), dzięki czemu nauczyciele mogą bez problemu prowadzić interaktywne i wciągające lekcje.

 

One single port for three functions

 

Udostępnianie przez AirPlay 2

Flip Pro jest zintegrowany z AirPlay 2, by umożliwić nauczycielom i uczniom prezentowanie treści na dużym ekranie, co zwiększa widoczność i zaangażowanie w większych pomieszczeniach. Stworzenie bezprzewodowej konfiguracji z dwoma wyświetlaczami gwarantuje, że żaden uczeń nie przegapi ważnych informacji, aby uzyskać więcej interakcji opartych na współpracy.

 

Share with AirPlay 2

 

Inteligentne, bezprzewodowe udostępnianie z wielu urządzeń

Dzięki funkcji SmartView+, z interaktywnym wyświetlaczem można jednocześnie połączyć bezprzewodowo do 50 urządzeń, a także umożliwić oglądanie wielu widoków na maksymalnie czterech ekranach. Ta bezprzewodowa funkcja udostępniania ekranu jest idealna do większych pomieszczeń konferencyjnych, a także cyfrowych sal lekcyjnych.

Smart, wireless sharing from multiple from devices

Dostęp z dowolnego miejsca

Dzięki przestrzeni roboczej zabezpieczonej przez aplikację Knox, seria Flip umożliwia łatwy dostęp do zdalnego komputera, dysku sieciowego i oprogramowania innych firm, takiego jak Office 365, VMWare, Boxlight MimioConnect.* Zapewnia to wydajność z dowolnego miejsca i nieprzerwany przepływ pracy nauczycieli i uczniów.

Access whatever you need, from anywhere

 

Optymalizacja planowania lekcji dzięki wbudowanemu rozwiązaniu do nauki

Flip Pro zawiera aplikację MimioConnect* – internetową platformę do nauki hybrydowej zawierającej obszerny katalog wszechstronnych treści edukacyjnych. Partnerska współpraca firmy Samsung z wiodącymi amerykańskimi dostawcami rozwiązań edukacyjnych owocuje nowatorskim oprogramowaniem dla szkół.

Optimize lesson planning with embedded learning solution

Łatwa współpraca na wideokonferencjach

Proste, bezproblemowe wideokonferencje są obsługiwane w Flip Pro w oparciu o interfejs programowania aplikacji (API) do komunikacji przez sieć w czasie rzeczywistym (WebRTC) bez potrzeby dodatkowego zapewniania kompatybilności rozwiązań. Aplikacje takie jak Google Duo* będą dostępne dla użytkowników za jednym dotknięciem, co ułatwi i usprawni współpracę.

Collaborate with ease over video conferencing

 

Funkcja informacyjna dzięki rozwiązaniu do zdalnego zarządzania

Korzystając z rozwiązania MagicINFO Remote Management firmy Samsung, Flip Pro oferuje nową funkcjonalność, która wysyła treści, alerty i ostrzeżenia ze szkolnego systemu informacyjnego na wyświetlacze Flip w poszczególnych klasach, powiadamiając nauczycieli i uczniów o ważnych sprawach.

Keep informed with remote management solution

 

Zgrabny stand

Wyświetlacz Flip Pro 55” pozostawia przed sobą więcej miejsca, a ustawianie go i przechowywanie jest wygodne. Ulepszona struktura zawiasów ułatwia rozstawianie i przechowywanie urządzenia.

 

Carefully designed for various use

 

Model Samsung FLIP PRO
Przekątna ekranu 55″
Typ matrycy VA
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Tak
Technologia podświetlania Diody LED
Plamka matrycy 0.315 mm
Rozdzielczość 3840 x 2160
Czas reakcji 8 ms
Jasność 350 cd/m²
Kontrast statyczny 4 000:1
Częstotliwość pozioma min. 30 kHz
Częstotliwość pozioma max. 81 kHz
Częstotliwość pionowa min. 48 kHz
Częstotliwość pionowa max. 75 kHz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Gniazda we/wy
 • 1 x 3,5 mm minijack
 • 1 x HDMI
 • 1 x DisplayPort
 • 1 x USB (Type B)
 • 1 x USB 2.0
 • 1 x RJ-45 LAN
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Wbudowane głośniki Tak
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Nie
Certyfikaty
 • BSMI
 • CB
 • EAC
 • FCC Class A
 • KCC
 • PSB
 • RoHS
 • RCM
 • VCCI
Standard VESA 400 x 400
Pobór mocy 95 W
Akcesoria opcjonalne
 • Stojak STN-WM55R
 • Uchwyt WMN-4277SF
Kolor Biały
Wysokość 768.2 mm
Szerokość 1297.4 mm
Głębokość 59.9 mm
Waga 28.6 kg
Pozostałe parametry
 • Szerokość ramki: 26.2 mm
 • Materiał ramy: Plastikowy
Producent

Samsung

Przekątna ekranu

55"

Rozdzielczość

4K UHD (3840×2160)

Typ matrycy

VA

Jasność

350 cd/m²

Cechy

Bluetooth, Uchwyt Vesa, Wbudowane Głośniki, Wejście RJ-45, Wi-Fi