Głośnik Jabra Speak2 55 UC

Biuro. Domowy gabinet. Domek na drzewie w głębi ogrodu. Przy odrobinie wyobraźni (i dodatkowo najnowocześniejszej inżynierii dźwięku) dowolne miejsce w magiczny sposób może stać się przestrzenią do spotkań. Wystarczy nacisnąć włącznik. Speak2 55 to ulepszenie pod każdym względem, ponieważ oferuje diametralnie potężniejszy dźwięk, wysoce zaawansowaną technologię mikrofonów i większą elastyczność. Jedyne, co musisz zrobić, to przyjść na spotkanie.

 

Usłysz wszystko, co trzeba usłyszeć

Podczas spotkań głosy mają znaczenie. Jednak nikogo nie obchodzą odgłosy klikania długopisem czy cykl wirowania pralki. Nasze produkty następnej generacji z wiodącej linii Speak* są wyposażone w cztery najnowocześniejsze mikrofony z kształtowaniem wiązki i doskonałą redukcją hałasu. Ta potężna technologia wychwytuje dźwięk ze wszystkich kierunków i niezawodnie odfiltrowuje rozpraszające hałasy tła, na przykład chrupanie ciastek. Dzięki temu, kiedy Twój szef powie: „Weź wolne popołudnie”, na pewno to wyraźnie usłyszysz.

 

 

 

Duży rozmach (nawet w domu)

Doskonały dźwięk to charakterystyczna cecha oryginalnej linii Speak. Natomiast Speak2 to przede wszystkim POTĘŻNY dźwięk. To dźwięk, który wypełnia całe pomieszczenie, dzięki czemu nie trzeba się pochylać w stronę głośnika, by absolutnie wyraźnie usłyszeć każdy szczegół. Nasz pełnozakresowy głośnik 50 mm z szerokopasmowym dźwiękiem przechwytuje i odtwarza dźwięk w szerokim zakresie częstotliwości, dzięki czemu możesz zabrać ze sobą potężny dźwięk wszędzie tam, gdzie najlepiej Ci się pracuje.

 

 

 

Razem z dowolnego miejsca

Jeśli głośnik bezproblemowo współpracuje z platformą do spotkań wirtualnych, nie ma znaczenia, czy pracujesz przy kuchennym stole, biurku czy w domku na drzewie, bo możesz dołączać do spotkań z dowolnego miejsca. Speak2 55 ma certyfikaty wszystkich wiodących platform (co oznacza, że ​​optymalizuje ogólne wrażenia, za każdym razem oferując połączenia profesjonalnej jakości). Bez względu na to, czy wolisz Microsoft Teams, Google Meet czy Zoom, możesz polegać na bezproblemowej łączności typu plug-and-play i niezawodnych spotkaniach.

 

 

 

 

Przeznaczenie
 • Muzyka
 • Telefonia internetowa
 • Telefonia komórkowa
Technologie Redukcja szumów
Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth
Złącza
 • 1 x USB
 • 1 x USB (Type C)
Kontrola dźwięku Regulacja głośności
Funkcje bluetooth
 • A2DP (Transmisja stereo)
 • AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe)
 • HFP (Hands-Free Profile)
Pasmo przenoszenia (min.) 150 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.) 7000 Hz
Czułość 85 dB
Mikrofon Tak
Długość przewodu 80 cm
Zasięg 30 m
Kolor Szary
Waga 280 g
Akcesoria w zestawie
 • Zestaw głośnomówiący,
 • Futerał podróżny,
 • Informacje dotyczące bezpieczeństwa i gwarancja
Gwarancja 2 Lata
Producent

Jabra

Mikrofon

Tak

Złącza

USB 2.0

Łączność

Bezprzewodowa, Bluetooth