Logitech MX Keys Combo for Business Gen 2

Mysz i klawiatura

Nasza topowa kombinacja została teraz sparowana — dla jeszcze większej wydajności. Ulepszona technologia Quiet Click myszy MX Master 3S sprawia, że rozpraszający hałas kliknięcia jest o 90% mniejszy 1 , a jej sensor optyczny 8000 DPI oferuje precyzyjne śledzenie na monitorach o wysokiej rozdzielczości. Pełnowymiarowa, automatycznie podświetlana klawiatura obejmuje metalową płytkę zapewniającą stabilność. Dzięki MX Palm Rest sprzęt jest idealnym towarzyszem zapewniającym całodzienny komfort. Klawisze Perfect Stroke są kuliste, dopasowane do kształtu opuszków palców. Zapewnia to naturalne zachowanie się klawiszy. Konturowy kształt myszy idealnie pasuje do dłoni. Ta kombinacja odpowiada na rosnące potrzeby w zakresie bezpieczeństwa IT dzięki technologii Logi Bolt zapewniającej bezpieczne, solidne połączenia nawet w warunkach bardzo obciążonych środowisk bezprzewodowych. Jest wstępnie sparowane do obu urządzeń, co ułatwia wdrożenie i zarządzanie 2 . Genialne kółko MagSpeed™ w myszy zapewnia najszybsze i najbardziej precyzyjne przewijanie — ten duet jest gotowy do każdego zadania.

 

Automatyczne regulowane podświetlenie

Pełnowymiarowa klawiatura z inteligentnym podświetleniem. Czujniki zbliżeniowe wykrywające dłonie i włączające podświetlenie oraz czujniki oświetlenia otoczenia dostosowujące poziom jasności podświetlenia, aby lepiej zarządzać żywotnością baterii.

 

Klawiatura MX Keys w warunkach słabego oświetlenia z podświetlonymi klawiszami

 

Bezpieczne połączenia bezprzewodowe

Technologia Logi Bolt, stworzona z myślą o wyzwaniach informatycznych, jest w pełni szyfrowana i zgodna ze standardem FIPS po sparowaniu z dołączonym odbiornikiem Logi Bolt USB.

 

Odbiornik Logi bolt USB podłączony do laptopa

 

Podpórka antypoślizgowa

Zestaw MX Keys dla biznesu zawiera podpórkę pod dłonie MX, która utrzymuje dłonie w rozluźnionej pozycji, zapewniając wygodę przez cały dzień.

 

Osoba pisząca na klawiaturze zestawu klawiatura-mysz MX Keys

 

Skróty zwiększające produktywność

Klawisze funkcyjne klawiatury do konwersji mowy na tekst, selektor emoji i wyciszenie mikrofonu pozwalają użytkownikom zaoszczędzić czas, wyrazić siebie i być bardziej produktywnym podczas wideokonferencji. Dodatkowe klawisze funkcyjne można dostosować za pomocą aplikacji Logi Options+.

Zbliżenie na klawisze produktywności na MX Keys

 

Zdalne zarządzanie

Zgodność ze wszystkimi głównymi systemami operacyjnymi pozwala zmniejszyć liczbę telefonów do działu pomocy technicznej. Działy pomocy technicznej mogą zdalnie wdrożyć i zarządzać masowo aktualizacjami oprogramowania sprzętowego (DFU) Logi Bolt oraz aplikacją do personalizacji Logi Options+.

 

Zadowolony mężczyzna pracujący w biurze

 

Możliwość wielokrotnego ładowania

Mysz pracuje nawet do 70 dni po naładowaniu do pełna, a po jednominutowym szybkim ładowaniu można korzystać z niej przez trzy godziny. Klawiatura pracuje nawet do 10 dni po naładowaniu do pełna lub nawet do 5 miesięcy przy wyłączonym podświetleniu. Obie działają podczas ładowania bez przestojów.

 

Zestaw MX Keys dla biznesu 2. gen. umieszczony na stole

 

Dodatkowe informacje

  • Oba urządzenia wstępnie sparowane z jednym odbiornikiem Logi Bolt USB 3 3
  • Bezpieczna technologia bezprzewodowa Logi Bolt
  • Inteligentne podświetlenie klawiatury: czujniki zbliżeniowe wykrywające dłonie i włączające podświetlenie oraz czujniki oświetlenia otoczenia dostosowujące poziom jasności podświetleniaProgramowalne klawisze funkcyjne (F-keys) do wyciszania mikrofonu, zamiany mowy na tekst* itp.
  • Technologia Quiet Click sprawia, że mysz jest niemal bezgłośna.
  • Szybkość i precyzja dzięki śledzeniu przez czujnik optyczny 8000 DPI — nawet na szkle
  • Przełączaj się pomiędzy maksymalnie 3 sparowanymi komputerami za pomocą przycisku/klawiszy EasySwitch™
  • Sprzęt certyfikowany i dostępny w ponad 100 krajach
  • W zestawie podpórka pod nadgarstek MX Palm Rest
Producent

Logitech

Rodzaj

Membranowe

Układ klawiszy

QWERTY Międzynarodowy USA

Kolor

Szary

Klawiatura numeryczna

Tak

Łączność

Bezprzewodowa

Typ łączności

2.4 GHz, Bluetooth

Rozdzielczość myszy

8000 DPI

Waga

141 g (Mysz), 810 g (Klawiatura)

Długość

384 mm (Mysz), 430 mm (Klawiatura)

Wysokość

21 mm (Klawiatura), 51 mm (Mysz)

Głębokość

125 mm (Mysz), 132 mm (Klawiatura)

Gwarancja

2 lata