Zalecane do tego produktu:

Suma: 1 054,20 

Logitech MX Keys Mini Combo for Business

Klawiatura i mysz

Nowoczesny, minimalistyczny projekt połączony z biznesową wydajnością, który daje więcej miejsca do pracy i większą produktywność. To idealny wybór dla profesjonalistów z działu IT, którzy poszukują bezpiecznej łączności bezprzewodowej i zdolności do zdalnego wdrażania i zarządzania DFU Logitech oraz Logi Options+, oraz użytkowników chcących korzystać z wysoce wydajnej kompaktowej myszy oraz klawiatury i mieć więcej miejsca na biurku w celu poprawy produktywności.

 

Zestaw klawiatury MX Keys Mini i myszy dla biznesu | Logitech

 

Mini zestaw, maksi wydajność

Zestaw MX Keys Mini dla biznesu powstał dzięki dziesięcioleciom osiągnięć nauki w dziedzinie ludzkich interakcji. Począwszy od nacisku na ergonomię, przez kółko przewijania MagSpeed™, po klawisze Perfect Stroke – ten zestaw zwiększa komfort i wydajność pracy.

 

Kobiety używające zestawu MX keys mini

 

Dwa sposoby łączenia

Bluetooth Low Energy lub Logi Bolt, zaprojektowane dla zapewnienia wysokiej wydajności i bezpiecznych połączeń nawet w zatłoczonych środowiskach bezprzewodowych. Jest kompatybilny ze wszystkimi głównymi systemami operacyjnymi, dzięki czemu jest łatwy do wdrożenia.

 

Odbiornik Logi bolt USB podłączony do laptopa

 

Dbałość o środowisko

Zestaw MX Keys Mini dla biznesu wykorzystuje papier z certyfikatem FSC, a także posiada certyfikat CarbonNeutral®. Oprócz projektowania z myślą o zrównoważonym rozwoju, równoważymy również nasz wpływ na środowisko poprzez wspieranie leśnictwa, odnawialnych źródeł energii oraz społeczności dotkniętych zmianami klimatycznymi, co przyczynia się do redukcji emisji dwutlenku węgla.

 

Zestaw MX keys mini na biurku

 

Skróty klawiszowe aplikacji

Logi Options to aplikacja nowej generacji do personalizacji, która pozwala na zwiększenie wydajności, tworzenie skrótów i niestandardowe zarządzanie obsługiwanymi myszami i klawiaturami. Wstępnie zdefiniowane ustawienia są zoptymalizowane pod kątem pracy w aplikacjach Google Chrome, Edge, Safari, Zoom®, Word, PowerPoint, Excel, Photoshop, Premiere Pro, Final Cut Pro oraz Microsoft Teams®.

 

Mężczyzna pracujący na klawiaturze MX Keyboard

 

Zdalne zarządzanie

Administratorzy IT mogą zdalnie wdrażać i zarządzać aktualizacjami oprogramowania sprzętowego i urządzeń i oprogramowaniem Logi Options+31 do Aplikacja do personalizacji Logitech. Łatwe wdrażanie w systemach Windows i macOS za pomocą popularnych narzędzi do wdrażania.

 

Zadowolony mężczyzna pracujący w biurze

 

Stworzony, by pasować

Dostępna na całym świecie i certyfikowana w ponad 100 krajach z dwuletnią ograniczoną gwarancją na sprzęt. Wsparcie dla specjalistów IT i użytkowników biznesowych dostępne jest na platformie Pomoc techniczna Logitech dla firm.

 

Ludzie pracujący razem

 

Dodatkowe informacje

 • Podświetlenie Smart Backlighting – Czujniki zbliżeniowe wykrywające dłonie i włączające podświetlenie. Czujniki oświetlenia otoczenia dostosowujące poziom jasności podświetlenia
 • Klawisze Perfect Stroke – Cicha, płynna i precyzyjna praca, okrągłe wyżłobienia
 • Czujnik Logitech Darkfield śledzący ruch myszy na niemal każdej powierzchni, nawet na szkle, z najlepszą w swojej klasie czułością wynoszącą 4000 DPI.
 • Łączność bezprzewodowa z 2 opcjami połączenia: Odbiornik USB Logi Bolt, technologia łączności bezprzewodowej Bluetooth® Low Energy
 • Przełączanie pomiędzy maksymalnie 3 sparowanymi komputerami za pomocą klawiszy Easy-Switch™
 • Klawisze dostępu dające możliwość personalizacji i ustawienia niestandardowych skrótów
 • Stworzona do wdrażania na wielką skalę – dostępność na całym świecie i certyfikaty w ponad 100 krajach; dwuletnia, ograniczona gwarancja na sprzęt; wsparcie dla profesjonalistów z działu IT oraz użytkowników biznesowych
 • Sześć programowalnych przycisków
 • Łączność bezprzewodowa z dwiema opcjami połączenia: odbiornik USB Logi Bolt, technologia łączności bezprzewodowej Bluetooth® Low Energy
 • Logi Bolt zapewnia tryb bezpieczeństwa 1 o poziomie bezpieczeństwa 4, a odbiornik USB Logi Bolt jest wstępnie sparowany już po wyjęciu z pudełka.
 • Akumulator Li-Po (1500 mAh, 500 mAh).
 • Żywotność baterii: 10 dni po naładowaniu do pełna w przypadku klawiatury i 70 dni w przypadku myszy.
Producent

Logitech

Rodzaj

Membranowe

Układ klawiszy

QWERTY Międzynarodowy USA

Kolor

Szary

Klawiatura numeryczna

Nie

Łączność

Bezprzewodowa

Typ łączności

2.4 GHz, Bluetooth

Rozdzielczość myszy

4000 DPI

Waga

506 g (Klawiatura, 99 g (Mysz)

Długość

296 mm (Klawiatura), 65 mm (Mysz)

Wysokość

21 mm (Klawiatura), 34 mm (Mysz)

Głębokość

100 mm (Mysz), 131 mm (Klawiatura)

Gwarancja

2 lata