Microsoft 365 Personal

Microsoft 365 Personal to dostęp do zaawansowanych funkcji zabezpieczeń oraz innowacyjnych aplikacji w jednym planie. Dzięki tej usłudze użytkownik otrzymuje 1 TB przestrzeni dyskowej w chmurze, która jest dostępna na maksymalnie 5 urządzeniach jednocześnie, w tym na komputerach PC i Mac, iPhone’ach, iPadach oraz smartfonach i tabletach z systemem Android. Usługa ta obejmuje popularne aplikacje takie jak Word, Excel, PowerPoint i OneNote, które można używać zarówno online, jak i offline, z dodatkowymi funkcjami premium. Dodatkowo, Microsoft Defender zapewnia zaawansowane zabezpieczenia danych osobowych i urządzeń, a program Outlook oferuje bezpieczną pocztę e-mail bez reklam.

Zawartość pakietu

Aplikacje klasyczne, internetowe oraz mobilne i usługi w chmurze

Word
Excel
PowerPoint
Outlook
OneNote
OneDrive
Defender
Redaktor
Clipchamp
Skype
Access
Publisher

Funkcje pakietu

Polecane dla użytkowników indywidualnych

Idealne rozwiązanie dla jednej osoby do użytku na wielu komputerach PC i Mac, iPhone'ach, iPadach oraz smartfonach i tabletach z systemem Android (w przypadku systemów iOS i Android wymagane jest pobranie osobnej aplikacji).

1 TB przestrzeni dyskowej w chmurze

Zyskaj 1000 GB bezpiecznej przestrzeni dyskowej na pliki, zdjęcia, filmy, wiadomości e-mail i nie tylko. Łatwo sprawdzaj, zarządzaj i ulepszaj swoją przestrzeń dyskową w dowolnym momencie i na dowolnym urządzeniu.

Ochrona osobistych danych i urządzeń

Microsoft Defender ułatwia zarządzanie bezpieczeństwem cyfrowym. Bądź o krok przed internetowymi zagrożeniami dzięki zaawansowanym funkcjom ochrony Twoich ulubionych urządzeń.

Bezpieczna poczta e-mail bez reklam

Możesz korzystać z programu Outlook do zarządzania wieloma kontami e-mailowymi, kalendarzami, listami zadań i kontaktami, a także korzystać z narzędzi zabezpieczeń chroniących informacje. (Funkcje zabezpieczeń są dostępne dla adresów e-mail w domenach @outlook.com, @hotmail.com, @live.com i @msn.com.)

Zaawansowane aplikacje zwiększające produktywność

Współpracuj w czasie rzeczywistym lub pracuj w trybie offline w programach Word, Excel, PowerPoint i OneNote. Korzystaj z sugestii dotyczących kompozycji, słownictwa i mowy oraz z rozbudowanej kolekcji bezpłatnych materiałów, w tym szablonów, zdjęć stockowych, ikon i czcionek.

Zaawansowane funkcje sprawdzania pisowni i gramatyki

Pisz bez obaw w dokumentach, wiadomościach e-mail i witrynach internetowych, korzystając z funkcji sprawdzających poprawność pisowni, gramatyki i stylu dostępnych w Redaktorze Microsoft.

Edytor z efektami premium

Twórz i montuj piękne filmy z łatwością za pomocą rozbudowanych narzędzi, intuicyjnych funkcji sterowania, szablonów oraz bogatej biblioteki bezpłatnych materiałów w aplikacji Clipchamp. (Szablony dostępne tylko w języku angielskim).

Zawsze aktualne aplikacje

Dzięki subskrypcji Microsoft 365 zyskujesz innowacyjne, nowe funkcje i aktualizacje od razu po ich wydaniu, dzięki czemu zawsze pracujesz z najnowszymi i najlepszymi rozwiązaniami.

Pomoc techniczna firmy Microsoft

Usługa Microsoft 365 i system Windows 11 są objęte wsparciem technicznym dostępnym w formie czatu lub przez telefon, tak aby w razie jakichkolwiek problemów można było liczyć na fachową pomoc.

60 minut rozmów przez Skype'a

Pozostań w kontakcie ze znajomymi i rodziną dzięki 60 minutom miesięcznie na połączenia przez Skype z telefonami komórkowymi i stacjonarnymi.

Brakuje usługi Microsoft Teams?

Dobierz jako osobne rozwiązanie

Producent

Microsoft

Typ Licencji

Subskrypcja

Rodzaj Licencji

Elektroniczna ESD

Ilość stanowisk

1

Wersja Językowa

Polska