Microsoft Office Home and Student 2021 All ESD (Cyfrowa)

Wszystko, czego trzeba do efektywnej pracy. Pakiet Office 2021 dla Użytkowników Domowych i Uczniów jest przeznaczony dla uczniów i rodzin, którym zależy na korzystaniu z klasycznych aplikacji pakietu Office, takich jak Word, Excel i PowerPoint oraz OneNote dla systemu Windows 10. Dostępny jest w ramach jednorazowego zakupu do zainstalowania na 1 komputerze PC lub Mac do użytku w domu lub szkole.

 

Płynna współpraca

Łatwo udostępniaj pliki i otrzymuj powiadomienia, gdy inni wprowadzają zmiany lub wzmiankują o Tobie w komentarzach oraz szybko orientuj się, co zostało zmienione, za każdym razem, gdy otwierasz dokument. Ulepszone funkcje zwiększania wydajności przyspieszają działanie systemu, a nowa funkcja autozapisu oznacza, że już nigdy nie utracisz efektów swojej pracy.

 

Work together seamlessly

 

Bezproblemowe śledzenie i organizowanie

Używaj mniejszej liczby bardziej wydajnych formuł, aby szybko tworzyć arkusze kalkulacyjne, które są aktualizowane wraz ze zmianami informacji. Szybko znajduj dane dzięki ulepszonym funkcjom nawigowania i wyszukiwania.

 

Track & organize effortlessly

 

Tworzenie bez obaw

Twórz atrakcyjne dokumenty i prezentacje przy użyciu nowych, nowoczesnych wizualizacji i szybko znajduj to, czego potrzebujesz, dzięki ulepszonym funkcjom nawigacji i funkcjom wyszukiwania.

 

Create with confidence

 

 

 

Rodzaj Biurowe
Wersja Cyfrowa / do pobrania
Licencja Do użytku domowego

Akademicka

Czas trwania Licencja wieczysta
Liczba stanowisk / jednostek 1
Architektura
  • 32-bit
  • 64-bit
Wersja językowa Wielojęzyczna
Wymagania sprzętowe
  • Komputer PC: Windows 10, konto Microsoft, dostęp do Internetu, dwurdzeniowy procesor 1,6GHz, 4GB pamięci RAM / 2GB (32-bitowy) pamięci RAM, 4GB wolnego miejsca na dysku twardym, ekran o rozdzielczości min. 1280×768 pikseli.
  • Komputer Mac: konto Microsoft, dostęp do Internetu, procesor Intel, 4GB pamięci RAM, 10 GB wolnego miejsca na dysku twardym, format Mac OS Extended lub APFS, ekran o rozdzielczości min.1280×800 pikseli.
Zawartość zestawu
  • Word
  • Excel
  • PowerPoint
  • OneNote
Producent

Microsoft