Microsoft Office 365 E1 (bez usługi Teams)

Office 365 to kompleksowe rozwiązanie dla przedsiębiorstw, oferujące dostęp do kluczowych aplikacji internetowych takich jak Excel i Outlook, z możliwością korzystania z chmury, w tym z usługi OneDrive. To oznacza, że praca jest możliwa z dowolnego miejsca, co zwiększa produktywność zespołu. Usługa ta również zapewnia nowoczesne aplikacje i usługi dostosowane do potrzeb biznesowych na platformie Microsoft 365, koncentrując się na poczcie e-mailowej oraz przechowywaniu i udostępnianiu plików. Bezpieczeństwo danych jest kluczowe, dlatego zapewnione są pięć warstw zabezpieczeń i monitorowania, a także finansowa gwarancja dostępności na poziomie 99,9%, dając Ci spokój i pewność, że Twoje dane są chronione i dostępne w każdej chwili.

Zawartość pakietu

Aplikacje internetowe oraz mobilne i usługi w chmurze

Word
Excel
PowerPoint
Outlook
OneNote
Exchange
SharePoint
OneDrive
Viva Engage
Viva Insights
Stream
Bookings
Planner
Delve
Sway
Forms
Power Apps
Power Automate
To Do

Funkcje pakietu

Platforma Microsoft 365 w Internecie i na urządzeniach przenośnych

Używaj aplikacji Word, Excel, PowerPoint i OneNote zaprojektowanych z myślą o wszystkich urządzeniach przenośnych i tabletach. Klasyczne aplikacje platformy Microsoft 365 nie są uwzględnione.

Outlook w sieci Web i dla urządzeń przenośnych

Kontaktuj się z innymi i utrzymuj dobrą organizację dzięki poczcie e-mail, funkcjom kalendarza i kontaktom — wszystko to jest dostępne w jednym miejscu.

SharePoint Online (plan 1)

Udostępniaj zawartość, wiedzę i aplikacje oraz zarządzaj nimi dzięki 1 TB przestrzeni dyskowej usługi OneDrive na użytkownika. Zwiększ możliwości pracy zespołowej, szybko znajduj informacje i bezproblemowo współpracuj w całej organizacji.

Exchange Online (plan 1)

Uzyskaj bezpieczną i niezawodną biznesową pocztę e-mail ze skrzynką pocztową o rozmiarze 50 GB na użytkownika. Pracuj sprawniej w każdym miejscu dzięki hostowanej poczcie e-mail dla firm.

Microsoft OneDrive do pracy

Uzyskaj bezpieczną i niezawodną biznesową pocztę e-mail ze skrzynką pocztową o rozmiarze 50 GB na użytkownika. Pracuj sprawniej w każdym miejscu dzięki hostowanej poczcie e-mail dla firm.

Power Automate dla platformy Microsoft 365

Łatwo wykonuj powtarzające się zadania dzięki automatyzacji przepływów pracy.

Grupy Microsoft 365

Korzystaj z tej usługi w połączeniu z dotychczas używanymi narzędziami platformy Microsoft 365, aby współpracować z innymi członkami zespołu podczas pisania dokumentów, tworzenia arkuszy kalkulacyjnych, pracy nad planami projektowymi, planowania spotkań lub wysyłania wiadomości e-mail.

Brakuje usługi Microsoft Teams?

Dobierz jako osobne rozwiązanie

Producent

Microsoft

Typ Licencji

Subskrypcja

Rodzaj Licencji

Elektroniczna ESD

Ilość stanowisk

1

Wersja Językowa

Polska