Jabra Panacast 50

Proste, kompleksowe rozwiązanie do pomieszczeń konferencyjnych, zaprojektowane z myślą o zapewnieniu bardziej naturalnych wrażeń podczas współpracy hybrydowych zespołów

 

Współpraca wideo. Zdefiniowana na nowo.

Jabra PanaCast 50 Room System to kompleksowe rozwiązanie umożliwiające prowadzenie bardziej integracyjnych i wciągających spotkań wirtualnych w małych i średnich pomieszczeniach konferencyjnych. Nawiązaliśmy współpracę z firmą Lenovo, aby zapewnić innowacyjne wrażenia podczas współpracy wideo i pomóc usprawnić pracę hybrydową. To łączone rozwiązanie opracowane przez zaufane marki ułatwia wideokonferencje i zwiększa produktywność. PanaCast 50 Room System wykorzystuje strumieniowanie wideo i audio wspierane przez SI, dzięki czemu zapewnia bardziej naturalne i integracyjne wrażenia podczas współpracy zdalnej. Ponadto nasze zastrzeżone inteligentne algorytmy wychwytują tony i niuanse spotkania, aby hybrydowe zespoły mogły pozostawać w kontakcie i utrzymywać stały poziom zaangażowania podczas pracy z dowolnego miejsca.

 

 

 

Angażujące. Wciągające. Ludzkie.

A co by było, gdyby Twoje narzędzie do wideokonferencji mogło automatycznie wykryć, kto mówi, i inteligentnie dostosować obraz, aby skupić się na danej osobie, tak jak Twój mózg sprawiłby, że skupiłbyś wzrok na mówiącym, gdybyś był w pokoju? Nasze wysokowydajne układy przetwarzania Edge-AI wykorzystują zastrzeżone algorytmy, aby intuicyjnie śledzić spotkanie, natychmiast dostosowując kadr w czasie rzeczywistym, aby skupić się tylko na aktywnych mówiących. Rezultatem jest spotkanie, które stawia najważniejsze treści na pierwszym planie, dzięki czemu nikt nie przegapi żadnego z ważnych szczegółów.

 

 

 

Użytkowanie Średnia sala
Rozdzielczość wyjściowa UHD 4K (3840 x 2160)
Funkcje kamery Szeroki kąt widzenia
Złącza
  • RJ-45
  • 1 x USB 3.0
  • 1 x USB (Type C)
Kolor Czarny
Wymiary Wymiary jednostki głównej

  • 650mm x 80mm x 125mm  (szer. x wys. x gł.)
Producent

Jabra

Rozdzielczość

4K UHD (3840×2160)