JabraPanaCast

Zaprojektowane jako pierwsze na świecie inteligentne rozwiązanie typu plug and play do rejestrowania panoramicznego obrazu o widoczności 180° i w rozdzielczości 4K.

Najlepsza przyjaźń z odpowiednimi ludźmi

Jabra PanaCast współpracuje ze wszystkimi wiodącymi rozwiązaniami w zakresie wideo i dźwięku przeznaczonymi do prowadzenia konferencji oraz jest certyfikowana do zastosowania z Microsoft Teams & Zoom. Zyskaj pewność, że Twój zespół może nawiązać połączenie, niezależnie od stosowanego sprzętu.

Microsoft Skype for Business

Microsoft Teams

Cisco WebEx

Zoom

Zoom Rooms

Google Hangouts

BlueJeans

GoToMeeting.

Vidyo

Panopto

Slack

Circuit by Unify

Rainbow

Barco

Joan

UMA

Pole widzenia 180°

Technologia wideo Panoramic-4K.Tradycyjne kamery do wideokonferencji rzadko obejmują pełen obraz. Jabra PanaCast pokrywa pełne pole widzenia w 180°.

Plug and play

Jak podłączyć w sali konferencyjnej.

Plug and play po przyniesieniu laptopa.

Zintegruj se swoimi rozwiązaniami do sali spotkań.

Jabra PanaCast jest urządzeniem typu plug-and-play, ale możesz połączyć je także z koncentratorem lub stacją dokującą, do których podłączyć można także głośnik, TV, zasilanie i Internet w celu uzyskania prostego interfejsu użytkownika za pomocą jednego kabla.

Jeśli stosujesz Zoom Rooms, Microsoft Teams Rooms lub podobne zintegrowane rozwiązania, Jabra PanaCast podłączy się po prostu do Twojego istniejącego koncentratora, stacji dokującej lub jednostki obliczeniowej.

Jabra PanaCast Connection Guide

Producent

Jabra

Rozdzielczość

1920 x 1080 (FHD 1080), 4K UHD (3840×2160)