Zalecane do tego produktu:

Suma: 838,00 

Jabra PanaCast 20

Doskonały obraz. Gdziekolwiek pracujesz.

Rozmowy wideo są teraz częścią codziennego życia, ale słaba jakość obrazu wpływa na całe doświadczenie. PanaCast 20 wykorzystuje zaawansowane procesory, potężną wbudowaną SI i 13-megapikselową kamerę, aby zapewnić imponujący obraz 4K Ultra-HD w czasie rzeczywistym, który jest krystalicznie czysty i praktycznie bez opóźnień. Możesz więc przeprowadzić tę dużą prezentację, wiedząc, że będziesz wyglądać najlepiej.

 

 

 

Gotowy na zbliżenie?

Kiedy bierzesz udział w ważnej rozmowie wideo, bycie widocznym robi ogromną różnicę. Nasza funkcja Inteligentnego Zoomu wykorzystuje potężną SI do ciągłego skanowania i dostosowywania obrazu w czasie rzeczywistym, dzięki czemu zawsze znajdujesz się w centrum kadru. Teraz możesz doświadczyć bardziej wciągającej, naturalnej współpracy wideo bez konieczności pozostawania w jednym miejscu. PanaCast 20 zapewnia wrażenia ze spotkań, które są nie tylko lepsze, ale także zdefiniowane na nowo.

 

 

 

Dwa strumienie są lepsze niż jeden

Przygotuj się na ciekawsze prezentacje z PanaCast 20. Unikalny tryb Obrazu-w-obrazie umożliwia wyświetlanie zbliżenia jako głównego obrazu przy jednoczesnej prezentacji w mniejszym oknie, dzięki wbudowanemu przetwarzaniu Edge, które w czasie rzeczywistym łączy dwa strumienie wideo w jeden. Ponadto tryb Obrazu-w-obrazie działa z każdą platformą UC, nawet przy braku obsługi urządzeń dwustrumieniowych.

 

 

 

Użytkowanie Mała sala
Rozdzielczość wyjściowa UHD 4K (3840 x 2160)
Liczba klatek na sekundę 30
Liczba pikseli efektywna 13 Mpix
Zoom optyczny 3 x
Akcesoria w zestawie
  • PanaCast 20
  • Futerał
  • Kabel USB-C do USB-A 1,5 m (USB 3.0)
Kolor Czarny
Wymiary 44 x 25 x 80 mm
Waga 136 g
Pozostałe parametry
  • Pole widzenia: Poziomo: 90°, Pionowo: 75°, Przekątna: 117°
  • Mikrofon MEMS
  • Liczba mikrofonów: 3
  • Czułość mikrofonu: -37dBFS
  • Zakres częstotliwości mikrofonu: 100Hz – 8kHz
Producent

Jabra

Rozdzielczość

4K UHD (3840×2160)

Mikrofon

Tak