Microsoft 365 Family

Microsoft 365 Family to kompleksowe rozwiązanie dla Ciebie i Twojej rodziny, oferujące dostęp do zaawansowanych funkcji zabezpieczeń oraz innowacyjnych aplikacji w jednym planie. Ten plan przeznaczony jest dla jednej do sześciu osób, każda z których może korzystać z maksymalnie 5 urządzeń jednocześnie, w tym komputerów PC i Mac, iPhone’ów, iPadów, smartfonów i tabletów z systemem Android.

Zawartość pakietu

Aplikacje klasyczne, internetowe oraz mobilne i usługi w chmurze

Word
Excel
PowerPoint
Outlook
OneNote
OneDrive
Defender
Redaktor
Clipchamp
Skype
Access
Publisher

Funkcje pakietu

Polecane dla rodzin i małych grup

Udostępnij wszystkie możliwości usługi Microsoft 365 maksymalnie pięciu innym osobom. Udostępnianie oznacza, że każda z tych osób może korzystać z własnych aplikacji i przestrzeni dyskowej w chmurze na wielu komputerach PC, Mac, iPhone'ach, iPadach oraz smartfonach i tabletach z systemem Android (w przypadku systemów iOS i Android wymagane jest pobranie osobnej aplikacji).

Do 6 TB przestrzeni dyskowej w chmurze (1 TB na osobę)

Każda osoba, której udostępniasz subskrypcję, ma 1 TB (1000 GB) bezpiecznego miejsca na swoje pliki, zdjęcia, filmy, wiadomości e-mail i nie tylko. Każdy może z łatwością zarządzać swoją przestrzenią dyskową w dowolnym momencie i na dowolnym urządzeniu.

Ochrona osobistych danych i urządzeń

Każdy może łatwo zarządzać cyfrowymi zabezpieczeniami i wyprzedzać zagrożenia online dzięki zaawansowanej ochronie Microsoft Defender dla swoich ulubionych urządzeń.

Bezpieczne przechowywanie zdjęć i plików

Każdy może bezpiecznie przechowywać swoje zdjęcia i pliki na osobistym dysku OneDrive z wbudowanym odzyskiwaniem plików. Dostęp do plików na wszystkich urządzeniach. (W usłudze OneDrive pliki można odzyskać w ciągu 30 dni od złośliwego ataku, uszkodzenia albo przypadkowego usunięcia lub zmodyfikowania.)

Zaawansowane aplikacje zwiększające produktywność

Word, Excel, PowerPoint i OneNote są dostępne dla każdej osoby do współpracy w czasie rzeczywistym i pracy w trybie offline. Uzyskaj sugestie dotyczące projektowania, pisania i mówienia w każdej aplikacji. Używaj również rozbudowanej kolekcji bezpłatnych materiałów, w tym szablonów, zdjęć stockowych, ikon i czcionek.

Bezpieczna poczta e-mail bez reklam

Każdy może korzystać z programu Outlook do zarządzania wieloma kontami e-mailowymi, kalendarzami, listami zadań i kontaktami, a także korzystać z narzędzi zabezpieczeń chroniących informacje. (Funkcje zabezpieczeń są dostępne dla adresów e-mail w domenach @outlook.com, @hotmail.com, @live.com i @msn.com.)

Zaawansowane funkcje sprawdzania pisowni i gramatyki

Ty i Twoja rodzina możecie pisać bez obaw w dokumentach, wiadomościach e-mail i witrynach internetowych, korzystając z funkcji sprawdzających poprawność pisowni, gramatyki i stylu dostępnych w Redaktorze Microsoft.

Edytor wideo z filtrami i efektami premium

Twórz i montuj piękne filmy z łatwością za pomocą rozbudowanych narzędzi, intuicyjnych funkcji sterowania, szablonów oraz bogatej biblioteki bezpłatnych materiałów w aplikacji Clipchamp. (Szablony są dostępne tylko w języku angielskim).

Zawsze aktualne aplikacje

Dzięki subskrypcji Microsoft 365 Family każdy zyskuje innowacyjne, nowe funkcje i aktualizacje od razu po ich wydaniu, dzięki czemu zawsze pracują z najnowszymi i najlepszymi rozwiązaniami.

Pomocą techniczna firmy Microsoft

Usługa Microsoft 365 i system Windows 11 są objęte wsparciem technicznym dostępnym w formie czatu lub przez telefon, tak aby w razie jakichkolwiek problemów każdy użytkownik w rodzinie otrzymał fachową pomoc.

60 minut rozmów przez Skype'a

Pozostań w kontakcie ze znajomymi i rodziną dzięki 60 minutom miesięcznie na połączenia przez Skype z telefonami komórkowymi i stacjonarnymi. (60 minut miesięcznie.

Brakuje usługi Microsoft Teams?

Dobierz jako osobne rozwiązanie

Producent

Microsoft

Typ Licencji

Subskrypcja

Rodzaj Licencji

Elektroniczna ESD

Ilość stanowisk

1

Wersja Językowa

Polska